Antonina Campi Opera Masterclass już w październiku w Lublinie

0

Twórcy projektów działających pod marką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów po raz kolejny zapraszają na warsztaty wokalne Antonina Campi Opera Masterclass 2021. Zgłoszenia można przesyłać jeszcze tylko dziś.

Podczas kilku wyjątkowych dni spędzonych w Lublinie, uczestnicy będą mieli możliwość pracować z uznanymi solistami i pianistami. Zaproszenie do pracy z młodymi adeptami wokalistyki przyjęli w tym roku Katarzyna Trylnik i Mikołaj Zalasiński, a towarzyszyć im będą pianiści-korepetytorzy – Justyna Skoczek, Mischa Kozłowski i Olga Tsymbaluk. Zajęcia poprowadzi również dyrektor artystyczna stowarzyszenia, które jest organizatorem kursów – Ewa Vesin.

Antonina Campi Opera Masterclass 2021 odbędą się w Lublinie między 9 a 14 października, a ich uczestnicy wystąpią w finałowym koncercie galowym w Sali Operowej CSK (wstęp wolny).

Projekty pod marką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów odbywają się od 2017 roku. Stały się one jedyną w Polsce platformą artystyczną łączącą profesjonalny świat operowy (konkurs wokalny) z konsekwentną edukacją muzyczną na każdym poziomie (Masterclass) i refleksją teoretyczno-uniwersytecką (konferencja naukowa).

Szczegóły: http://www.antonina.campi.spotkaniakultur.com/antonina-campi-opera-masterclass-2021/

O autorze