02
maj
2 maja o godz. 19.30 w programie „Filharmonia Dwójki” Polskiego Radia będzie można posłuchać retransmisji recitalu Piotra Beczały, który odbył się w kwietniu zeszłego roku w Musikverein w Wiedniu. W programie koncertu znajdują się pieśni, które artysta prezentował dwa miesiące temu Warszawie oraz podczas występów w innych miastach Europy. Program: Robert Schumann Dichterliebe op. 48, Mieczysław Karłowicz, wybór pieśni: Zawód op. 1 nr 4, Idzie na pola op. 3 nr 3, Mów do mnie jeszcze op. 3 nr 1, Z erotyków op. 3 nr 2, Skąd pierwsze gwiazdy op. 1 nr 2, Najpiękniejsze piosnki op. 4, Pamiętam ciche, jasne, złote…